English
Mapa serveru
Kontakt Vstup pro členy
Hlavní stránka
Zpravodajský portál o pojištění a pojistném trhu
Partner AČPM a ankety Pojišťovna roku
Zlatá koruna
AČPM je odborným partnerem soutěže Zlatá koruna
 
Členové AČPM
Zemřel člen Prezídia AČPM Milan Dočkal
V pátek dne 9. října 2020 zemřel po krátké těžké nemoci ve věku 60 let Milan Dočkal, zakladatel, ředitel a majitel společnosti ADORES centrum pojištění, která je dlouholetým členem AČPM.
Milan Dočkal reprezentoval svou firmu v Asociaci mimořádně činorodým způsobem: ač musel dojíždět ze sídla v Humpolci, nevynechal žádnou konferenci, seminář či Valnou hromadu – všude jsme mohli vidět jeho usměvavou tvář, jak živě diskutuje s ostatními účastníky nejen o úskalích makléřské profese. Jeho nezdolný optimismus a radost z práce i ze života nám budou chybět.
V Milanu Dočkalovi ztrácíme také obětavého kolegu a skvělého odborníka, který své rozsáhlé znalosti pojišťovnictví zakládal na bohatých praktických zkušenostech. Po několik volebních období působil ve funkci člena Etické komise AČPM, a svým rozvážným přístupem pomohl zažehnat nejeden konflikt. V roce 2019 se trvalý aktivní podíl Milana Dočkala na činnosti AČPM zúročil vrchovatě: na Valné hromadě byl M. Dočkal zvolen do vedení AČPM jako člen jejího Prezídia. Zde prosazoval zájmy menších makléřských společností a snažil se přispět k řešení jejich specifických problémů. Dokončit mandát mu bohužel nebylo dopřáno.
Čest jeho památce.
Poslední rozloučení s Milanem Dočkalem se koná 15.10.2020 v 11:00 hod v kostele Narození P. Marie v Želivě.
Aktuální zprávy z pojistného trhu
Asociace českých pojišťovacích makléřů je profesním sdružením právnických osob s možností přidruženého členství i fyzických osob. Jejím posláním je ochrana společných zájmů členů a péče o spravdlivé uplatnění pojišťovacích makléřů na domácím pojistném trhu i v mezinárodním měřítku. Asociace dbá na zvyšování profesionální úrovně členů, na etické rozměry vykonávané profese a na posilování prestiže pojišťovacích makléřů.
Pojišťovna Roku

Podívejte se na videozáznam z našich akcí:

Jubilejní konference k 20. výročí založení AČPM (březen 2014)
Makléřské odpoledne a galavečer k vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku 2013 (květen 2014)
Asociace českých pojišťovacích makléřů, nám. W. Churchilla 2, 130 00 Praha 3, tel.: 234 462 166, fax: 234 463 801, e-mail: acpm@acpm.cz
Copyright © 2005 AČPM.   Všechna práva vyhrazena. | | Webdesign Comin.cz. | Powered by EPUS. | |