English
Mapa serveru
Kontakt Vstup pro členy
Hlavní stránka
Zpravodajský portál o pojištění a pojistném trhu
Partner AČPM a ankety Pojišťovna roku
Zlatá koruna
AČPM je odborným partnerem soutěže Zlatá koruna
 
Členové AČPM
Diskusní webový portál Peníze v roušce vytvořený ke zmírnění dopadů pandemie COVID-19 se stále těší velkému zájmu. Od svého vzniku v dubnu 2020 byly jeho prostřednictvím zodpovězeny stovky dotazů od veřejnosti. Akademici z Finanční akademie Zlaté koruny zodpovídající položené otázky tak soustavně pomáhají těm, kteří to skutečně potřebují.

Celá zpráva je k dispozici také online zde .
Zobrazit podrobnosti
Praha 12. srpna 2020 – Objem pojistného, které pro své převážně firemní klienty v roce 2019 zprostředkovaly makléřské společnosti sdružené v Asociaci českých pojišťovacích makléřů (AČPM), stoupl na 26,35 mld korun. Rozhodující část výkonu členů AČPM – plných 95% z celkového objemu obchodů, tvořilo neživotní pojištění, které je tradičně doménou pojišťovacích makléřů.
Zobrazit podrobnosti

S ohledem na všechna aktuální opatření v souvislosti s pandemií COVID-19 jsme se rozhodli ODLOŽIT organizaci jubilejního dvacátého ročníku odborné ankety Pojišťovna roku (hlasování bylo plánované na duben, galavečer k vyhlášení výsledků pak na 14. května 2020). Nový termín bude stanoven, jakmile to situace dovolí. Děkujeme za pochopení.

Bližší informace o nejstarší hodnotitelské anketě českých pojišťovacích makléřů najdete na www.pojistovnaroku.cz .
Zobrazit podrobnosti
04.12.2019 17:06
AČPM se staronovým vedením
Praha 4.12.2019: Prezídium Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) na další dvouleté funkční období opětovně zvolilo do čela Asociace dosavadní předsedkyni Jiřinu Nepalovou. Novými místopředsedy AČPM jsou Jitka Hradilová a Jan Štok.
Zobrazit podrobnosti
Aktuální zprávy z pojistného trhu
Asociace českých pojišťovacích makléřů je profesním sdružením právnických osob s možností přidruženého členství i fyzických osob. Jejím posláním je ochrana společných zájmů členů a péče o spravdlivé uplatnění pojišťovacích makléřů na domácím pojistném trhu i v mezinárodním měřítku. Asociace dbá na zvyšování profesionální úrovně členů, na etické rozměry vykonávané profese a na posilování prestiže pojišťovacích makléřů.
Pojišťovna Roku

Podívejte se na videozáznam z našich akcí:

Jubilejní konference k 20. výročí založení AČPM (březen 2014)
Makléřské odpoledne a galavečer k vyhlášení výsledků ankety Pojišťovna roku 2013 (květen 2014)
Asociace českých pojišťovacích makléřů, nám. W. Churchilla 2, 130 00 Praha 3, tel.: 234 462 166, fax: 234 463 801, e-mail: acpm@acpm.cz
Copyright © 2005 AČPM.   Všechna práva vyhrazena. | | Webdesign Comin.cz. | Powered by EPUS. | |